ENGLISH PAGES BODRUM'UN SEÇKİN OTELLERİNE REZERVASYON YAPIN BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİNİ ZİYARET EDİN BİZE ULAŞIN ANA SAYFA
Seçkin Mekanlar
Sanat Etkinlikleri
Partiler, Özel Kutlamalar
Mavi Yolculuk
Konserler
İndirim Kampanyaları
İkbal Çiğdem Damar Yazıları
Haftanın Filmleri
Genel Etkinlikler
Festivaller
Bunları Kaçırmayın!
Bodrumlife Dergisinden Yazılar
Bodrum'un Beldeleri
Bodrum'da Yılbaşı
Bodrum'a dair Kitaplar
Bodrum Sergiler
Alışveriş Seçenekleri
Bülent Ortaçgil 16 Ağustos'ta Gümüşlük'te Club Hotel Zemda'da
EKLENME TARİHİ: 2013-08-01 07:58:11
Club Hotel Zemda konserleri Bülent Ortaçgil'in güzel bir Gümüşlük gecesi vereceği konser ile devam ediyor.

Rezervasyon Tel: 0252 3913151


Bülent Ortaçgil hakkında:

Gençlik Yılları

Babası Zafer Ortaçgil askeri tıp doktoruydu. Annesi Nesrin Hanım ise ev hanımıydı. 1953'te kardeşi Ercüment, 1961'de ise kız kardeşi Bahar doğdu. İlkokula Ankara'da başladı ve daha sonra İstanbul'a taşındı. İstanbul Sultanahmet İlkokulu'nu bitirdi. Ortaokul ve liseyi Kadıköy Maarif Koleji (Kadıköy Anadolu Lisesi)'nde okuduktan sonra İstanbul Üiversitesi Kimya Fakültesi'ni kazandı. Müzikle tanışması lise yıllarına dayanıyordu. Bülent Ortaçgil, Maarif Koleji'nde aralarında Mazhar Alanson'un da bulunduğu sınıf arkadaşlarıyla beraber gitar çalmaya başladı. İlk gitarını eniştesi almıştı. Kendi aralarında bazı gruplar kurdular. Farklı farklı isimlerle amatör müzik yapan bu gruplardan birisi de Damlalar ismini taşıyordu.

Grupta davul çalan Ortaçgil, "House of the Rising Sun", "I Dig Rock'n'Roll Music" gibi şarkıları yorumluyorlardı. Dönemde ünü yakalayan The Beatles'tan çok etkilenen Ortaçgil, müzik çalışmalarına hız verdi ve okul konserlerinin yanı sıra Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik Yarışması'na katıldı. Ancak kendi besteleri jurideki ޞerif Yüzbaşıoğlu tarafından hiç beğenilmedi.

Daha sonra gitara geçen Ortaçgil bu sefer yanına bas gitarda Ahmet Güvenç, klavyede Galip Boransu, gitar ve vokalde Mustafa Hunca'yı alıp Filozoflar grubunu kurdu. Bu grupla gazinolarda da konserler verdiler ancak lise mezuniyetiyle grup dağıldı.

Lise yıllarında müzik dışında tiyatroya da merak sardı. Liselerarası bir tiyatro yarışmasında Turgut Özakman'ın "Güneşte On Kişi" oyununu oynadı ve en iyi yardımcı oyuncu ödülünü kazandı. Aynı yarışmada en iyi oyuncu ödülünü de Rutkay Aziz almıştı. Tiyatro ve müzik dışında Ortaçgil atletizme de meraklıydı.

İlk plaklar

Bülent Ortaçgil o yıllarda The Beatles, Cat Stevens, Donovan ve Bob Dylan'ın tarzlarından etkilendi. Bu sıralar kardeşi Ercüment Ortaçgil ile birlikte Ahmet Güvenç'lerin evinde müzik yaptılar. Güvenç, Ortaçgil'in isim babalığını yaptığı Bunalım grubu ile daha sert bir yöne yönelirken, Ortaçgil gitarıyla sade müzikler yapıyordu.

Bunalım ilk 45'likleri "Taş Var Köpek Yok"u yaparken, plak şirketlerine Bülent Ortaçgil'i önerdiler. 1971'de Kimya Fakültesi'ndeyken "Anlamsız / Yüzünü Dökme Küçük Kız" isimli kırkbeşliğini yayımladı. Bu 45'lik çok satmasa da Hey dergisinin 1971 yılı "En Ã?mit Veren Erkek Sanatçı" anketinde 5. oldu.

1971'de kısa bir süre kardeşinin de içinde bulunduğu "Biz" adlı bir grup kurdu. Yerel müziğe daha çok yöneleceğini söyleyip, bir süre bağlama çalsa da istediklerine ulaşamayıp hiçbir kayıt yapmadan kısa süre sonra dağıldı.

"Benimle Oynar Mısın?"

İlk albümü "Benimle Oynar Mısın"ı 1974 yılında ilk 45'liğinde olduğu gibi sadece "Bülent" adıyla kaydetti. Hala Türk pop tarihinin en önemlilerinden birisi olarak kabul edilen bu albümde Onno Tunç ve Ergun Pekakcan'la çalıştı.

Ali Kocatepe'ye ait "1 Numara Plakçılık"tan çıktı. Albümde daha sonra konserlerde ve başka sanatçılar tarafından çokça yorumlanacak "Olmalı mı, Olmamalı mı?", "Kediler", "Her ޞey Sevgiyle Başlar", "ޞık Latife", Ahmet Güvenç'in annesi için yazılmış "Suna Abla" vardır. Albümdeki şarkılardan "Yağmur" İsveç'li şair Artur Lundkvist'in bir şiirinin Ortaçgil tarafından bestelenmesiyle oluşmuştur.

Bu albümden bazı şarkılar 1976 tarihli Kadir İnanır ve Müjde Ar'ın oynadığı Zeki Ökten filmi "Pisi Pisi"de kullanılmıştır. 1975'te yine Hey Dergisinin anketinde "Yılın Ã?mit Veren ޞarkıcısı" anketinde bu sefer 4. oldu.[4] Ancak albüm sadece 2000 sattı. Bu albümden kazandığı parayla kendine bir Dual pikap aldı. Albümün başka bir konseri olmadı.

Albüm 30 yıl sonra "World Psychedelia" şirketi tarafından Amerika'da da yayınlandı. Nick Drake, Donovan gibi İngiliz folk rock ve psychedelic folk sanatçılarının eserlerine benzetilen albüm beğeni topladı. Albümden "Olmalı mı, Olmamalı mı / ޞık Latife" 45'liği yayınlandı.

Müziğe ara

Albüm sonrası müzik teorisi, yazımı, notalar ile ilgilenmeye başladı. Ali Kocatepe'nin masallara müzik yazma teklifini kabul eden Ortaçgil, ilk kez notalı çalışmalar yaptı. Atilla Özdemiroğlu'nun keman, Ergun Pekakcan'ın piyano çaldığı "3 Masal" albümü 1976'da yayınlandı. 3 şarkı bulunan bu plak başarılı olmadı.

Bu albümden sonra evlenen Ortaçgil, müzik hayatında büyük başarılar yakalayamadığını anlayınca müzik kariyerine on yıllık bir ara verdi. Pfizer ve Netaş gibi şirketlerde Kimya Mühendisliği yaptı. Bir sene kadar Norveç'te yaşadı.

Mühendisliği seçmesini böyle açıkladı: "Mühendislik yaptım. Çünkü korktum. İstemediğim müziği çalarak kendime kurduğum o müzik dünyasını yıkmak istemedim."

Çekirdek Sanatevi

1980'lerin başında kendisi gibi müziğe ara vermiş Fikret Kızılok ile tanıştı. İkili Çekirdek Sanatevi'ni kurdular. Bostancı'daki bu ev, amatör sanatçıların ücretsiz konserler düzenlediği, kayıtlar yapılan bir sahne haline geldi. 1984'te Erkan Oğur ve Yaz Baltacıgil'in çaldığı Ortaçgil albümü "Rüzgâra Söylenen ޞarkılar" çıktı.

Bu canlı kayıtta, Benimle Oynar Mısın?'dan şarkılar ve daha önce yayınlanmamış, çoğu sonraki albümlerde yer alacak şarkılar vardı. Bir yıl sonra da Fikret Kızılok ile Çekirdek kayıtlarından olan "Biz ޞarkılarımızı..." adlı albümü çıkardı.

Birbirlerinin şarkılarını söyleyip eşlik ettikleri bu albümde beraber besteleri "Biz ޞarkılarımızı" dışnıda Ortaçgil besteleri "Mum", "Deniz Kokusu", "Nereye Sokağı", "Memurun ޞarkısı" vardı. Bu dönemde TRT için çocuk şarkıları kaydettiler.

Telif yasalarından sonra bandrollü albüm çıkarmak zorunda kaldılar. Ortaçgil - Kızılok ortaklığı 1986 yılında Pencere Önü Çiçeği isimli albümle sonuçlandı. Albümde "Bir Nihavend Yalnızlık" "Güneşin Aynasında", "Uyusun da Büyüsün" gibi ortak besteler ve solo besteler yer alıyordu. 1988'de Fikret Kızılok ile Sonay'ın "Gecenin Ã?çünde" ve Sibel Sezal'ın "Bu Kalp Seni Unutur Mu?" albümünün yapımında yer aldı.

Bu albümlerde gitar çaldı. Ancak Fikret Kızılok ile müzikal anlaşmazlıklar yaşamaya başladığı için bütün 1980'leri beraber geçiren sanatçılar yollarını ayırdı. Bu dönemde Ortaçgil eşinden de ayrıldı.

Stüdyo albümlerine dönüş

1989'da Bülent Ortaçgil, "Benimle Oynar Mısın?"ı takip edecek ikinci stüdyo albümünü hazırlamaya başladı. Yine Onno Tunç ile çalışan Ortaçgil, Tunç'un evinde Sezen Aksu'yla tanıştı. Aksu, Ortaçgil'den bir şarkı istedi. Ortaçgil, daha sonra Light albümünde yer alacak "Kimseye Anlatmadım"ı besteliyordu ama Sezen Aksu, Ortaçgil'in "Beni Kategorize Etme" şarkısını aldı ve Sezen Aksu Söylüyor albümünde söyledi.

1990'da solo kariyerine verdiği 16 yıllık aradan sonra "2. Perde" albümüyle müzik piyasalarına geri döndü. 2. Perde'de Bülent Ortaçgil'in en önemli yardımcısı bütün enstrümanları çalan Onno Tunç oldu.

Albümde "Bu İş Çok Zor Yonca", "Bozburun", "Çığlık Çığlığa" gibi Ortaçgil hitleri vardı. O yıl daha önce Çekirdek Sanatevi'nde albüm kaydeden Yeni Türkü'nün "Vira Vira" albümünde iki Selim Atakan bestesine söz yazdı. (Beklemek ve Anne)

Ertesi yıl Benimle Oynar Mısın'ın devamı olarak nitelendirilebilecek "Oyuna Devam" isimli albüm geldi. Bu albümde Ortaçgil, on yıl boyunca beraber çalacağı müzisyen arkadaşlarını da bir araya getiriyordu. Erkan Oğur, Cem Aksel, Gürol Ağırbaş ve Bülent Ortaçgil dörtlüsü bu albümde bir araya geldi. Albümde bir şarkının vokalini Leman Sam yapıyordu.

Aynı yıl Ayşegül Aldinç, "ޞık Latife" şarkısını yorumlayıp, bir klip çekti. Alman bir plak şirketinin Türk müziğini tanıtmak için hazırladığı "The Other Side of Turkey" albümünde 5 Ortaçgil şarkısının yanı sıra Erkan Oğur "Büyük Ceviz Ağacının Dibi" parçasını enstrümantal olarak akustik gitar, perdesiz gitar ve ebow ile yorumlandı.

"Bu ޞarkılar Adam Olmaz" albümü 1994'te yayınlandı. Bu sefer Serdar Ateşer, Akın Eldes gibi sanatçıları barındırıyordu. 1996 tarihli Erkan Oğur albümüne adını veren parça olan "Bir Ömürlük Misafir"in sözlerini Sezen Aksu ile birlikte yazdı.

1998'de Light albümü yayınlandı. Eski ekibi Oğur, Aksel, Ağırbaş'ın yanında Birsen Tezer, Ozan Doğulu gibi sanatçıları barındıran albüm "Mavi Kuş", "Eylül Akşamı", "ޞarkılarım Senindir" gibi duygusal parçalar yanında dönemin siyasal karmaşasına bir taşlama olan "Normal"i de barındırıyordu.

Ortaçgil, verdiği konserler ve ekip arkadaşlarının katkılarıyla eski şarkılarının yeni haller olduğunu görünce, konser tadında canlı bir kayıt yapmaya karar verdi. 1999'da çıkan "Eski Defterler" albümü sıkça Benimle Oynar Mısın ve Çekirdek Sanatevi dönemi şarkılarından oluşmuştu.

2000 yılında Türkiye'de daha önce çok amatör şekillerde yapılmış tribute çalışmalarının en profesyoneli olan "Ortaçgil İçin Söylenmiş Ortaçgil ޞarkıları" albümü yayınlandı.

Albümde Sezen Aksu, ޞebnem Ferah, Levent Yüksel, Bulutsuzluk Özlemi, Teoman, Zuhal Olcay, Haluk Levent, Mirkelam, Yaşar gibi birçok popüler müzik sanatçısı yer alıyordu. Ortaçgil, "Pencere Önü Çiçeği" ve "Yüzünü Dökme Küçük Kız" şarkılarında gitar da çaldı.

Aynı yıl Ortaçgil, Gürol Ağırbaş'ın Bas ޞarkıları albümündeki 108 adlı şarkının sözlerini yazdı. Sezen Aksu'nun "Gidiyorum Bu ޞehirden" şarkısının düzenlemesini yapıp gitar çaldı.

2003'te Gece Yalanları çıktı. Klasik Ortaçgil ekibinin yanında Baki Duyarlar'ın yer aldığı albüm Ortaçgil albümleri arasında caz'a en yakın albümdü.

2010 yılında son albümü Sen piyasaya çıktı.


Son yıllardaki çalışmaları

Janet ve Jak Esim Ensemble grubuyla birlikte Avrupa turnelerinde , Türkiye ve İsrail konserlerinde sahne aldı , albümlerinde çaldı. 1995 yılında Caz sanatçısı ve Ressam Ayşegül Yeşilnil?in 1995 yılında çıkardığı Türkçe sözlü â??Rüzgara ޞarkılar Söyle â?? adlı ilk albümündeki, â??Rüzgara ޞarkılar Söyleâ? şarkısında gitar çaldı.

Gece Yalanları'ndan sonra Ortaçgil, konserlere ve başka sanatçılara destek vermeye devam etti. 2002 tarihli Zuhal Olcay albümü Başucu ޞarkıları'na "Yağmur" şarkısını verip, albümün süpervizörlüğünü yaptı. Bir süre ikili beraber konserler verdiler. 2005'te Başucu ޞarkıları 2 çıktı. Bu albümün de süpervizörü olan Ortaçgil, "Beni Kategorize Etme" şarkısını Olcay'a verdi ve "Sus Duymasın" şarkısında onunla düet yaptı.

Ortaçgil bu dönemlerde 2 tane tribute albümünde de yer aldı. İlk albümünün çıkmasında büyük yardımları olan Ali Kocatepe için yapılan "41 Kere Maşallah" albümünde "Hayat Umutla Başlar" şarkısını söyledi. 2007'de ise Çekirdek Sanatevi döneminde bir albümlerini yaptığı Ezginin Günlüğü'ne saygı albümü "Çeyrek"te "Teninle Konuşmak" şarkısını söyledi.

2004'te Müslüm Gürses'in "Neredesin Firuze" filmi için "Sensiz Olmaz"ı yorumlaması büyük bir ilgi topladı. Aynı yıl Teoman ve Ortaçgil beraber konserlere çıktı. 2007'de bu konserin kayıtları "Konser" adlı albümde yayınlandı. Bu albümde Teoman, Ortaçgil şarkılarını, Ortaçgil de Teoman şarkılarını yorumluyordu. Aynı yıl Fikret Kızılok ile eskiden bestelediği çocuk şarkıları "Büyükler için Çocuk ޞarkıları" adıyla arşivlik bir çalışma olarak yayınlandı. 2009 yılında Gülben Ergen sanatçının "Bu Su Hiç Durmaz" şarkısını albümünde söyledi. Aynı yıl Zuhal Olcay'ın Aşk'ın Halleri albümüne "Aşkın En Mavi Zamanı" şarkısını yazıp, kardeşi Ercüment Ortaçgil'in üç bestesine de söz yazdı. Çalışmalarında çeşitli katkılarda bulunduğu Birsen Tezer, Ceylan Ertem ve Jehan Barbur'un katılımı ile, 21 Aralık 2012'deki 'Kadın Sesi Değmiş ޞarkılar' konseri'nde şarkılarını seslendirdi.

Bülent Ortaçgil hayatını hala uzun zamandır yaşadığı Bozburun, Marmaris'te sürdürmektedir.


http://tr.wikipedia.org/wiki/B%C3%BClent_Orta%C3%A7gil
Club Hotel Zemda
Gümüşlük, Bodrum
www.clubhotelzemda.com
Bu konu 1577 kez izlenmiştir

İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu 22 Aralık Cuma
Bodrum Oda Orkestrası Yeni Yıl Konseri, Heredot Kültür Merkezi, 24 Aralık Pazar 20:00
Pop-Up Yılbaşı Pop Korosu 10 Aralık Pazar 16:00'da Trafo'da
Türkan Saylan'ı Anma Konseri, 07 Aralık Perşembe Heredot Kültür Merkezi
Zeki Müren'in Doğum Günü Konseri 6 Aralık Çarşamba, 20:00'de Heredot Kültür Merkezi'nde
Diptonik, 2 Aralık Cumartesi gecesi Bodrum Marina Yat Klübü sahnesinde!
Melis Dağ 29 Kasım Çarşamba Gecesi Mandalin'de
Moğollar Konseri 24 Kasım Cuma - Kule-Rock City
Retrobüs Grubu Mandalin Bodrum Konseri, 10 Kasım
Fazıl Say Konseri - 11 Kasım, Heredot Kültür Merkezi
Melis Sökmen Konseri - OffGümüşlük, 04 Kasım
Burcu Durmaz, Savra Bodrum'da - 04 Kasım
29 Ekim Cumhuriyet Konseri, Teoman - 29 Ekim Pazar 21:00
Bodrum Marina Yat Kulübü Müzik Programı Ekim sonuna kadar sürüyor..
Brahms Sever Misiniz - Karsanat Kış Sezonu Açılış Konseri, 9 Ekim
Ege Konseri - 29 Eylül, Mandalin
Bodrum Belediyesi Türk Musikisi Dernegi Klasik Türk Müzigi Korosu Konseri, 23 Eylül
Zeki Müren Anma Konseri, 24 Eylül Pazar, Bodrum Kalesi
Yağmur Akoğlu Konseri - 26 Eylül, Mandalin
Sattas Konseri 22 Eylül'de OffGümüşlük'te
Maya Azucena 22 Eylül'de Kefi Beach sahnesinde
Rengarenk Göçmen Çocuklar Korosu Konseri, 01 Ekim
Melis Dağ 21 Eylül'de Mandalin'de
Jehan Barbur 17 Eylül'de Off Gümüşlük Caz Sahnesi'nde
Jiri Barta, Nazli Erdogan, Prezioso String Quartet Konseri 14 Eylül, Bodrum Kalesi
Ece Göksu Quartet feat. Neşet Ruacan 15 Eylül Cuma OffGümüşlük'te
Jülide Özçelik Konseri, 16 Eylül Cumartesi gecesi Bodrum Kalesi'nde
Önder Focan Funkbook Şallıel Brothers, 14 Eylül'de OffGümüşlük'te
8 Eylül, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Caz Orkestrası feat. Sibel Köse, Bodrum Kalesi
11 Eylül'de Bodrum Caz Festivali'nde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Caz Orkestrası Club Catamaran'da
BS Quartet Konseri 7 Eylül'de Kefi Beach'de
06 Eylül'de Raci Pişmişoğlu MUS461 OffGümüşlük'te
İstanbul Funk Unit 4 Eylül'de OffGümüşlük'te Bodrum Caz Festivali kapsamında sahnede...
Gülsin Onay Konseri, Gümüşlük Klasik Müzik Festivali - 04 Eylül
Eva Klesse Quartet 5 Eylül'de OffGümüşlük'te
Selçuk Ural sevilen şarkılarını 01 Eylül akşamı Beatleas Cafe'de söylüyor!
Erdem Sökmen & Hasan Meten – Gitar Duo, 26 Ağustos'ta Gümüşlük Festivali kapsamında sahnede
Mario Frangoulis Konseri, Bodrum Kale 26 Ağustos
We Jazz Bodrum, Sebastian Burneci Quartet Tekne Konseri, 25 Ağustos
Şenay Lambaoğlu Trio Eklisia'da 19 Ağustos Cumartesi
Romano Pallottini Konseri 21 Ağustos'ta
17 Ağustos gecesi İlhan Erşahin, Savra Bodrum'da
Yeşilçam Film Müzikleri Konseri, 18 Ağustos Cuma gecesi Bodrum Kale'de
Triple-Ace Colours in Jazz konseri 7 Mart'ta Herodot Kültür Merkezi'nde. 20:30'da başlayacak konser ücretsiz ve halka açık.
Rubato, sevenleriyle 24 Şubat'ta Mandalin Sound Sahnesinde buluşuyor
Pannonica/45B Jazz House Loung'ta Atilla Dündar 'Pashatijazz' dinletisi 2.Kasım'da.
Zahit Büyükişleyen "Şimdi Kantaron Zamanı" resim sergisi 23 Eylülde Mine Sanat Galerisi Palmarina'da
İdil Biret ve Bodrum Oda Orkestrası Konseri 10 Eylül Cumartesi Gecesi Bodrum Kale'de Giriş Ücretsiz.
Yağmur Akolu 5 Eylül Pazartesi Mandalin Sound'ta
Pannonica@Caresse Bodrum, Zeynep Casalini & Sarp Maden Band Konseri 2 Eylül'de
Powerdrunk Alternatif Rock Grubu 26 Ağustos gecesi Pannonica'da
Leman Sam 22 Ağustos'ta Mandalin'de 23:00
Pannonica Bodrum'da Dilek Sert Erdoğan Band, Sanat Deliorman, Neşet Ruacan, Bora Çeliker Son Konser 13 Agustos Cumartesi
Pannonica Bodrum'da 5-6 Ağustos; "Balkanlar'dan Anadolu'ya"
Gümüşlük'te Emin Fındıkoğlu+12, Suda Caz konserinin konuğu olacak 05 Ağustos
Pannonica Bodrum'da 4 Ağustos- Son Konserleri; Sarp Maden, Engin Recepoğulları, Çağlayan Yıldız, Cengiz Baysal
Pannonica'da Sanem Kalfa - Sarp Maden 27-28 Temmuz Sahne alıyor.
Pannonica Bodrum'da Berkant Çakıcı Trio'nun son konseri 23 Temmuz Cumartesi
Gümüşlük’te Håkon Kornstad ile Opera ve Caz iç içe geçecek 19 Temmuz Salı
Mehmet Erdem Bayramın birinci günü 5 Temmuz'da Mandalin Sound'ta
Malabadi Konseri 8 Temmuz'da Zemda Hotel-Gümüşlük'te Saat 21:45'te
Blueseum Trio (23-24-25 Haziran)ve Neşet Ruacan-Hakan Behlil(26 Haziran) Hafta Sonu Pannonica'da
Kurtalan Express ve solistleri Alex Tataryan 23 Haziran Perşembe Mandalin Bodrum'da
Pannonica Bodrum 22 Haziran Çarşamba: Sarp Maden Trio
Pannonica'da haftasonu Sinafi Trio Yunan ezgilriyle sahne alacak 16-17-18 Haziran
Mehmet Erdem Konseri Mandalin Sound'da 9 Haziran Perşembe
Pannonica Jazz Lounge'ta haftasonu Can Yapıcıoğlu Trio, Pazar Gecesi Neşet Ruacan-Hakan Behlil Pazartesi Timuçin Şahin sahne alacak.
Necati ve Saykolar, Yeşim Salkım ile birlikte 27 Mayıs'ta Mandalin Sound'ta
Dünyaca Ünlü Udçu Alekos Vretos Etnik Caz Konser Serisi için 26 ve 27 Mayıs’ta Pannonica'da
Melis Sökmen Band 19-20-21 Mayıs'ta Pannonica'da
Nev, 'Bir Nev'i alaturka' programıyla 13 Mayıs gecesi Mandalin Sound'da
Pannonica Jazz Lounge Uluslararası Jazz Günü konseri Sarp Maden, Volkan Öktem ve Alper Yılmaz 29-30 Nisan
Seyyal Taner ve Kurtalan Express Mandalin Sound'ta 22 Nisan Cuma
Genç Cazcılar Pannonica Jazz Lounge'ta Pazar 24 Nisan
95th Jazz Ensemble Pannonica Jazz Lounge'ta 17 Nisan Pazar Gecesi
Bodrum'da Avusturya Günleri Ludus Ensemble konseri ile devam ediyor 14 Mart Heredot Kültür Merkezi, Konacık
Malabadi Konseri 10 Şubat Çarşamba gecesi Mandalin Sound'ta
Pannonica Jazz Lounge, Groovy Nights by B.FUNK with Guest Musicians 10 Şubat Çarşamba
Neşet Ruacan, Ali Perret ve Hakan Behlil Pannonica Jazz Lounge'ta 21-22 ve 24 Ocak
Seyyal Taner ve Kurtalan Express 15 Ocak'ta Mandalin Sound'ta
Piyanist Yeşim Gökalp, yeni yıla merhaba konseri Luvz Hotel'de 15 Ocak Saat 20:00
Senem Diyici Trio 7-8 Ocak Geceleri Pannonica Jazz Loung'ta
Bodrum Oda Orkestrası Konseri 20 ve 21 Aralık'ta
18 ve 19 Aralık'ta Melis Sökmen Pannonica'da
Pannonica'da Grupo Rikacha Cuban Night 26 Kasım
İstanbul Arabesk Project 27 kasım Gecesi Mandalin Sound'ta
Necati ve Saykolar Mandalin Sound'ta 20 Kasım 11:30
Ali Perret's DU.DU 28-31 Ekim'de Pannonica'da
Pannonica Jazz Lounge'ta Cumartesi Pazar 24-25
Pannonica Jazz Bistro Lounge'ta 7 Ekim Gecesi Bora Çeliker'e (Gitar) Elektronik çalgılarla Burak Ayral eşlik edecek.
Eski Bando Konseri 9 Ekim Saat 23:00 te Mandalin'de
İlay Bal 16-17-18-19 Eylül geceleri Pannonica'da
Mehmet Erdem Konseri Mandalin Sound'ta 4.Eylül
6.Bodrum Barok Müzik Festivali 4-5-6 Eylül'de Bodrum Antik Tiyatro'da
Bodrum Oda Orkestrası Konseri 12 Eylül Cumartesi günü saat 21:00'de Bodrum Kalesi'nde
Nev, 28 Ağustos'ta Mandalin Bodrum'da
Dilek Sert Erdoğan Pannonica Jazz Lounge'ta 26-27-28-29 Ağustos
Goran Bregoviç Bu akşam Bodrum Antik Tiyatro'da
Haluk Levent ve Kurtalan Ekspers Mandalin Sound'ta 20 Ağustos 10:30
MFÖ, 21 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da sevilen şarkılarını seslendiriyor.
Teoman 22 Ağustos'ta Antik Tiyatro'da
Buika, 18 Ağustos'ta D-Marin Turgutreis Klasik Müzik Festivali kapsamında senfonik bir konserle müzikseverlerle buluşuyor.
Della Miles ve Atilla Dündar 11 - 12 Ağustos gecesi Mavi Bar'da!
Sezen Aksu 29 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Teoman 22 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
MFÖ Konseri 21 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Nu Soul , 22-23-24-25 Temmuz geceleri Pannonica Jazz Loung'ta
Nev Konseri Mandalin Sound'ta
Nilüfer, 19 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Pannonica Günbatımı konserleri The Marmara Bodrum'da devam ediyor
Pannonica Jazz Lounge'ta 19 Temmuz Pazar akşamı Neşet Ruacan'ın konuğu Evrim Özşuca.
Goran Bregoviç 23 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Şirin Soysal ve Bora Çeliker ikilisi Pannonica Jazz Lounge'ta 9 Temmuz'da
15 Ağustos'ta D-Marin Turgutreis Klasik Müzik Festivali Açılış Konseri: Rus Ateşi
Efsane Grup Buena Vista Social Club, 27 Haziran'da Bodrum Antik Tiyatro'da
Non Stop - Melis Dağ 29 Mayıs'ta Mandalin'de
Moğollar, 13 Mayıs'ta Bodrum Mandalin Bar'da
Neşet Ruacan, Evrim Özsuca, Yahya Dai Trio 23 Mayıs 21:30'da Dibeklihan Film Bar'da
Leman Sam, sevilen şarkılarını seslendirmek için 8 Mayıs'ta Mandalin Bodrum sahnesinde
Demir Demirkan Kule Bar'da 27 Mayıs
Zeki Müren Sanat Derneği Konseri 25 Nisan Saat 20:00 Nurol Sanat Galerisi
Bulutsuzluk Özlemi, Kule Bar, 10 Nisan Cuma 22:00
Tramvay Konseri, Mandalin, 20 Mart Cuma 23:00
DU.DU Pannonica Jazz'da 12 - 13 - 14 Mart
Eklisia Sessions IV 7 Mart, saat 22:00
Ödül ve Funk Alaturka 4 Mart çarşamba 23:45'te Mandalin'de
Film Müzikleri Konseri, 28 Şubat Ctesi, Nurol Kültür Merkezi
Ödül - Funk Alaturka Konseri - Mandalin Bodrum'da, 18 Şubat Çarşamba
Feridun Düzağaç Konseri 13 Şubat Cuma, Kule Bar'da
Birsen Tezer Konseri 5 Şubat 2015 Perşembe 20:30'da Oasis Nurol Kültür Merkezi'nde
Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Konseri Nurol Kültür Merkezi'nde 31 Ocak-20:30
Turgutreis Konservatuar Derneği TSM Korosu Konseri, 24 Ocak Nurol Kültür Merkezi'nde
Pannonica Jazz'da Ocak 2015 Programı
Zeus Rock Konserleri Başlıyor! İlki 17 Ocak Ctesi gecesi Red Lion Bar'da
İmge Mıngıroğlu ve Mustafa Savaş Coşkun 7-8 Ocak Pannonica Jazz lounge'ta
Pannonica Jazz Lounge Yılbaşı öncesinde 3 gece Soul Jazz var.
Bodrum Belediyesi 2015 Bodrum Meydan Partisi 31 Aralık
Pannonica Jazz Lounge'ta Aralık Konserleri devam ediyor
Bodrum Oda Orkestrası Yeni Yıl Konseri 21 Aralık 20:00
Fazıl Say 12 -13 Aralık'ta Bodrum'da. Biletler tükenebilir. Acele Edin...
Matt Hall, Dave Allen Pannonica Jazz Lounge'ta 20-21 Kasım 21:30
'Havanadan Esintiler' Vokal Onelia Manzano Pannonica Jazz Lounge 13 -14-15 Kasım
Pannonica'da Volkan Hürsever, Neşet Ruacan ve Elvan Aracı Haftası 30-31 Ekim ve 1 Kasım
Bodrum Cup İlhan Şeşen Konseri 21 Ekim Gümbet Bodrum Cup Yüzen Şehir
Pannonica Jazz 9-11 Ekim Programı
Pannonica Jazz'da Piyano Utku Yurttaş (Almanya) Gitar Yurdal Çağlar 16-17-18 Ekim 21:30
Pannonica'da Ayşe Gencer-Serkan Özyılmaz ikilisi 1-4 Ekim arasında dinlenebilir
Pannonica Jazz da her akşam Jazz Dinletisi
Ustalara Saygı Ses Yarışması Finali Bodrum Kalesi'nde 28 Eylül Saat 21:00
Zeki Müren'i Anma Konseri 27 Eylül'de Antik Tiyatro'da
Bodrum Oda Orkestrası konseri 15 Eylül de Bodrum Kalesinde
Neşet Ruacan Trio 12 Eylül 21:00 de Dibeklihan'da
Karsanat Barok Müzik Festivalinde 'Farinelli'ye Saygı'" Konseri Mausoleum'da 6 Eylül
29 Ağustos'ta Sezen Aksu Bodrum Antik Tiyatro Sahnesi'nde!
Evrim Özşuca ile Caz - 5 Eylül Cuma, Dibeklihan
Kardeş Türküler Konseri 17 Ağustos'ta Bodrum Kalesi'nde
Fatih Erkoç - Kerem Görsev Konseri 15 Ağustos'ta Bodrum Kalesi'nde!
Sıla Konseri 16 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Midtown Orkestrası Bodrum Antik Tiyatro Konseri 13 Ağustos'ta
Grup Gündoğarken 13 Ağustos'ta Ayana Sahne'de!
Kral 20. Yıl Konserleri 13 Ağustos Çarşamba günü Bodrum Kalesi'nde başlayacak
Timur Selçuk, Nükhet Duru Bizim ޞarkılarımız projesiyle 22 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Jehan Barbur, 6 Ağustos Çarşamba gecesi Ayana Sahne'de!
02 Ağustos'ta Grup Gündoğarken Dibeklihan'da!
ޞevval Sam ve Kurtalan Ekspres Konseri-Bodrum Antik Tiyatro, 02 AğustosCtesi 21:00'de
Evrim Özşuca Trio Caz Konseri Dibeklihan'da! 28 Temmuz Pazartesi
Neşet Ruacan Trio her cuma gecesi Dibeklihan'da!
Duman Konseri - Bodrum Antik Tiyatro, 28 Temmuz Ptesi 21:00'de
MFÖ Konseri - Bodrum Antik Tiyatro, 30 Temmuz Çarşamba; 21:00'de!
Uğur Sarıcı, Jazz ve Latin şarkılarla bu akşam Cafe Minör'de - 21 Temmuz Pazartesi
19 Temmuz'da Jehan Barbur Dibeklihan'da
12 Temmuz'da Bestekar Erol Sayan Özel Konseri, Bodrum Kalesi'nde
Yeni Türkü Ayana Sahne'de 17 Temmuz Perşembe
Malabadi Konseri 11 Temmuz'da Dibeklihan'da
Jehan Barbur 26 Temmuz'da MuArt Cafe'de
Ayana Sahne'de Can ve Serkan her pazartesi ve salı sizlerle!
Diptonik Grubu her perşembe gecesi Ayana Sahne'de!
D-Marin'de Soul Stuff Grubu Konseri 26 Haziran Perşembe
Jehan Barbur 25 Haziran'da MuArt Cafe'de
Polonyalı Rock Grubu Klezmafour 20 Haziran'da Bodrum Kalesi'nde
Hakan Girit 21 Haziran'da Dibeklihan'da
Soma için Piyano! 17 Haziran 19:00 - 22:00 Bodrum Belediye Meydanı
Demet Akalın ft. Emre Kınay Konseri 15 Haziran'da Gümbet Club Posh'da
Hayko Cepkin Konseri 11 Haziran'da Kule Bar'da!
2 - 7 Haziran'da SunSplash Müzik Festivali Aspat'ta!
Manga Konseri, 7 Haz.Ctesi günü 19:00'da Marmara Koleji'nde
İmge Mıngıroğlu ve Mustafa Savaş Coşkun 31 Mayıs Cumartesi Dibek Sofrasında.
ANTIX müzik grubu 23 Mayıs Cuma, MuArt'ta
Neşet Ruacan Trio 18 Mayıs'ta Dibeklihan'da
18 Mayıs Pazar - Retrobüs Konseri - Avenue Bodrum AVM
Cafe Minör'de 13 Mayıs gecesi konuk sanatçı klarnet ve saksafonda Tony Marples
Serap Akdeniz Band 10 Mayıs'ta Gümüşlük Jazz Cafe'de!
Erenler Sofrası Müzikli Geceler Açılış Konseri 11 Mayıs'ta
Ricky Ford 8, 9 ve 10 Mayıs'ta Ali Perret ve Matt Hall ile 'New York'tan Esintiler' programıyla Pannonica Jazz'de
Big Red One Bar'da Atilla Dündar-Nezih Öget ile Jazz ve Blues Gecesi 5 Mayıs Saat: 20
Bora Çeliker ve Matt Hall Pannonica Jazz Bistroo Lounge'ta 3 Mayıs Son Konser
Bodrum Belediyesi Oda Orkestrası Konseri Solist Tuğer DORUK(Klarinet) Oasis 9 Mayıs Cuma Saat: 20:00
26 Nisan'da Shukar Musika, Balkan müzikleri Kefi'de!
23 Nisan Çarşamba Pashatijazz Atilla Dündar, Su Restoran'da
23 Nisan'da Türk Sanat Müziği Gecesi
25 Nisan Cuma, Nezih Öget ile Jazz - Su Bodrum'da
Ege Konseri 2 Mayıs'ta By Jack'te
20 Nisan'da Artçı Sanat Gençlik Konseri Avenue Bodrum AVM'de
Gece Yolcuları 19 Nisan'da By Jack Sahnesinde
Mehmet Erdem 17 Nisan'da Mandalin Sahnesinde
Sibel Köse ve Dave Allen 10,11,12 Nisan'da Pannonica'da
Bodrum Oda Orkestrası Ülü Tenor Hakan Aysev'le birlikte 11 Nisan'da Oasis'te
5 Nisan 2014 Cumartesi Zeynep Casalini by Jack sahnesinde
Hayko Cepkin 9 Nisan Çarşamba Gecesi Kule Bar Rock City'de
İstanbul Arabesque Project 26 Mart Çarşamba Mandalin'de
Güç Başar Gülle ve Volkan Hürsever 'Türk Müziğinden Caz Müziğine, Renkler' dinletisi 28-29 Mart'ta Pannonica'da
ޞenay lambaoğlu, Volkan Hürsever, Ali perret 22. Mart Cumartesi Pannonica'da
21 Mart Cuma Gecesi Hakan Küfündür Türkçe Pop Partisi ile Mandalin Bar'da
21 Mart 2014 Cuma Haluk Levent by Jack Sahnesinde
Gece Yolcuları 15 Mart Cumartesi by Jack Sahnesinde
14 Mart 2014 Cuma Bulutsuzluk Özlemi by Jack Sahnesinde
Malt 7 Mart Akşamı Kule Rock City'de
7 Mart Cuma Akşamı Özgün by Jack'te
Aylin Aslım 5 Mart Çarşamba Gecesi Kule Bar'da
Marsis 26 ޞubat Çarşamba Gecesi Kule Bar'da
Mandalin Bar'da Nev Konser (19 ޞubat Çarşamba)
21 ޞubat'ta Birsen Tezer by Jack'te Bodrumlu Hayranları İle Buluşuyor.
21 ޞubat Cuma Akşamı Pamela Mandalin Bar'da
Luxus 5 ޞubat Çarşamba Günü Mandalin'de
31 Ocak'ta by Jack'te Canlı Performansları ile Zakkum
25 Ocak'ta Badem Konseri by Jack'te
18 Ocak Ctesi DJ Burçak & DJ Rafet ile Absolut Party ByJack'te
Gece Yolcuları 17 Ocak'ta ByJack'te
Bodrum'daki Klasik Müzik, Pop, Rock konserlerini burada izleyebilirsiniz.
15 Ocak Çarşamba İstanbul Arabesque Project, Mandalin Bodrum sahnesinde
Murat Evgin Konseri 10 Ocak Cuma By Jack'te
Bodrum Oda Orkestrası Konserine Flütist Bülent Evcil katılıyor 10 Ocak Cuma Oasis
Bodrum Oda Orkestrası Yeni Yıl Konseri Turgutreis Sabancı Anadolu Lisesi'nde 29.Aralık 19:30
Pannonica Jazz Bistro Lounge'da Aralık Boyunca Jazz dinletileri var.
Eski Bando 18 Aralık Gecesi Mandalin Sound'ta
17 Aralık Salı gecesi Amavi'de Ali Perret ޞenay Lambaoğlu ikilisi sahnede olacak
Zeki Müren Anma Konseri Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi
.Bodrum Belediyesi Oda Orkestrası 13 Aralık'ta Konser Veriyor.
Umut Kaya 20 Ekim Çarşamba Saat: 23.00 da Kule Rock City sahnesinde
Klasik Müzik Konseri 8 Kasım 'da Nurol Kültür Merkezinde
Palmarina Bodrum Yazz & Jazz Festivali 16-19 Ekim'de
Dibeklihan'da Bayramda Canlı Müzik İmge Mıngıroğlu&Mustafa Savaş
Dibeklihan'da Bayramda Caz ޞenay Lambaoğlu &Neşet Ruacan
Gökçe Konseri Bodrum Belediye Meydanı'nda
'CUMHURİYET KONSERİ' İzmir Devlet Senfoni Orkestrası & İzmir Sanat Korosu
Cumhuriyet Konseri Kurtuluş Seyri Konseri Bodrum Kalesi'nde
Jehan Barbur, 3. albümü Sarı ile 16 Ekim'de Palmarina Bodrum'da
Istanbul Arabesque Project Mandalin Bar'da
Zeki Müren'i Anma Konseri 24 Eylül'de Antik Tiyatro'da
Jazz Trio 20 Eylül'de Gümüşlük Eklisia 'da
Zeynep Casalini-Hakan Girit 20 Eylül'de Mandalin Sound'ta
Karsanat Derneği'nden Mozole'de Barok Müzik Festivali
Maffy Falay Quartet, Gümüşlük'te Amavi'de - 2 Eylül Pazartesi
05 Eylül'de Batı Ensemble Oda Müziği Konseri D-Marin'de
10. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali 10. Yıl Özel Konseri
Dibeklihan'da ޞenay Lambaoğlu ile Caz Günleri
Midtown Orkestrası İle Classic Arya
Birsen Tezer 24 Ağustos'ta Gümüşlük Club Hotel Zemda'da
23 Ağustos Cuma gecesi Yalın, Türkbükü Flamm'da
22 ve 23 Agu. Perş. ve Cuma, Leyla The Band by Jack Bodrum'da
Vedat Sakman 10 Ağustos Cumartesi gecesi Bodrum Mavi'de
Elif Çağlar bu akşam Gümüşlük Club Hotel Zemda'da
Bu akşam Sarper Semiz MuArt Cafe'de sahnede...
Ayhan Sicimoğlu 09 ve 10 Ağustos'ta Bodrum Pier'de
Deniz Seki ve İskender Paydaş 09 Ağustos'ta The Club'da
Volkan Konak 17 Ağustos'ta Bodrum Antik Tiyatro'da
Fuat Güner Bodrum Marina Yat Kulübü'nde
Sezen Aksu Konseri 18 Ağustos'ta Antik Tiyatro'da
Bülent Ortaçgil 16 Ağustos'ta Gümüşlük'te Club Hotel Zemda'da
Yeni Türkü 2 Ağustos'ta Dibeklihan'da
Çiğdem Erken, Bilal Karaman 'Akustik Jazz Günleri' 2 Ağustosta Mu-Art'ta ve 3 Ağustosta Club Hotel Zemda'da
Grup Gündoğarken 1 Ağustos'ta Metin Zakoğlu Cafe'de...
Sibel Köse 'Akustik Jazz Günleri' kapsamında Mu-Art Cafe ve Club Hotel Zemda'da
MuArt Akustik Jazz Günleri
Zeynep Casalini her cumartesi Winston Bender'da sahnede
Fatih Erkoç her pazar-pazartesi gecesi Bodrum Marina Yat Kulübü'nde
Neco, her cuma Winston Bender'da
Bora Uzer 7-8 Temmuz'da Mandalin'de
Jehan Barbur 6 Temmuz'da Club Hotel Zemda'da
Gümüşlük- Club Hotel Zemda'da Çağrı Sertel Konseri 17 Temmuz Gecesi
Birsen Tezer Akustik Jazz Konserleri 19 - 20 Temmuz
OASİS'te 'OASİS 15. Yaz Konserleri' başladı
Ece Göksu Konseri 23 Temmuz'da MuArt'ta, 24 Temmuz'da Club Hotel Zemda'da
Elif Çağlar Konseri 06 Ağustos Salı Mu Art Cafe'de
5 Temmuz Cuma - Ceza Konseri
Haluk Levent 5 Temmuz'da By Jack'te
4 Temmuz Perş. Can Bonomo Konseri
Soul Stuff Konseri Mandalin'de 3 - 4 Temmuz
Ömür Gedik-Levent Dörter Konseri 28 Haziran'da By Jack'te
Bu Gece Mandalin Bodrum'da 45'lik Gecesi
27 ve 28 Haz. Bavarian Classics - Klasik Müzik Konseri
22 Haz. Ctesi Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Konseri
Yüksek Sadakat 18 Haziran'da By Jack'te
Gökhan Türkmen konseri 25 Haziran Salı Gecesi By Jack'te
Ogün Sanlısoy Konseri 7 Haziran Saat::23 te By Jack'te
7 Haziran'da Pamela Mandalin'de...
Ferhat Göçer Marina Yacht Club Bodrum sahnesinde
2 Haziran Pazar, Karsanat 5.Yıl ޞenliği
Garo Mafyan ve İzmir Express Orkestrası Marina Yacht Kulüpte 23-24 Mayıs
Özge Fışkın Gençlik Konserleri Kapsamında Belediye Meydanında Ã?cretsiz saat: 20:00
By Jack'te Gecesi İskender Paydaş Konseri 10 Mayıs Cuma
Ceza Gençlik Konserleri Kapsamında 18 Mayıs'ta Belediye Meydanında
Haluk Levent 3 Mayıs çarşamba gecesi By Jack'te
Funda Arar Konseri 26 Nisan 21:30 da Konacık 'ta
Yalıkavak Belediyesi Edip Akbayram Halk Konseri 23 Nisan 19:30'da
Müzikallerden Seçmeler Bahar Konseri Marmara Koleji'nde
Ebru Yazıcı ile Jazz Keyfi Bodrum Ramada Resort Oteli'nde
Gümüşlük Akademisi'nde 'mor ve ötesi'' konseri 6 Nisan'da
Ogün Sanlısoy Konseri By Jack'te 5 Nisan
Jehan Barbur 12 Nisan'da By Jack'te
Yeni Türkü Konseri Mandalin Sound'da 10 Nisan Saat 23:00
30 Mart Ctesi Karsanat 3 Basses Konseri
30 Mart Ctesi Bodrumlu Gençler Sahnede!
Marina Yacht Club'ta kış geceleri çok renkli!
22 Mart Cuma gecesi Can Bonomo ByJack'te!
Fazıl Say 27 Mart'ta Marmara Kolejinde
20 Mart Çarşamba - Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu BY Jack'te
27 Mart Çarşamba, Murat Yılmaz Yıldırım Konseri - Mandalin Bodrum
Bulutsuzluk Özlemi 15 Mart Cuma Kule Rock City'de
Chopin Bodrum'da, Muhabbetli Konser Memet Ali Alabora ve Piyanist Emir Gamsızoğlu. 15 Mart Saat 20 Marmara Koleji
Rainbow Box 8 Mart Cumartesi By Jack Sahnesinde
Circus, 1-2 Mart geceleri By Jack'te sahne alıyor.
Bate Bahadır Aksoy 27 ޞubat Gecesi By Jack Sahnesinde...
Zakkum Konseri 23 ޞubat Gecesi By Jack Sahnesinde
Ankara Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları Soprano Mehlika Karadeniz ve Tenor Oğuz Sırmalı Tango Restoran'da 13 ޞubat Saat 20:00
Sevgililer Günü için Sevgi Konserleri Bodrum Belediyesi'nden İskele Meydanında 14 ޞubat
Bahadır Bade Aksoy Konseri 8 ޞubat Cuma Gecesi By Jack'te
Birsen Tezer 9 ޞubat Gecesi ByJack Sahnesinde
Yüksek Sadakat 8 ޞubat Cuma gecesi Kule Rock City sahnesinde
Eğlenceli grup Luxus Cuma Cumartesi By Jack Sahnesinde 25-26 Ocak. Giriş Ã?cretsiz...
Bülent Ortaçgil konseri By Jack'te 23 Ocak Saat: 23.00 te
Atilla Dündar Orient Jazz 2013 projesiyle 9 ve 11 Ocak geceleri By Jack'te
Ogün Sanlısoy 12 Ocak Cumartesi Gecesi By Jack'te
Mandalin Sound Sahnesinde 26 Aralık'ta Deli Sarpa Konseri var
Gülderen Erdoğmuş Unutulmayan ޞarkılar' dinletisiyle Ortakent Golf Club'te 15 Aralık
'Luxus' konserleri 7-8 Aralık Geceleri By Jack'te
Gökhan Türkmen 12 Aralık Gecesi By Jack sahnesinde (Saat 23:00)
Aydilge Konserleri 14-15 Aralıkta By Jack Sahnesinde
'Nev' Konseri 26 Aralık'ta By Jack Sahnesinde...
Ortakent Belediyesi Yeni Yıl Konseri 29 Aralık'ta Marmara Kolejinde
'Zakkum' grubu konserleri yeni açılan By Jack sahnesinde 4-5 Aralık
Pinhani 18 ve 19 Aralık ta 2 konser için By Jack sahnesinde...
Neşet Ruacan 14 Kasım Çarşamba ve 15 KasımPerşembe günleri Saat 22:00'de BodrumJazz / Deep Sea Bar'da
Tolga Bilgin 28 - 29 Kasım'da BodrumJazz / Deep Sea Bar'da sahne alacak.
Yeni konser sahnesi By Jack 1 Aralık'ta Gökçe Konseriyle açılıyor
Zeki Müren' anma Konseri Oasis'te 6 Aralık
Piyanist Tuluyhan Uğurlu 'Geleceğe Yolculuk' projesi ile 8 Aralık'ta Marmara Kolejinde
Mehmet Erdem 27 Ekim Cumartesi Hadigari'de
İzmir Express Orkestrası 26 Eylül Çarşamba Marina Yacht Club'te
Zeki Müren Anma Konseri Bodrum Kalesi'nde 24 Eylül
Gümüşlük Festivali'nde Final Konseri Gülsin Onay- 7 Eylül
İzmir Express Orkestrası Marina Yacht Club'te 5 Eylül
Oojami ve Afra Tafra Grupları 15 Eylül'de Mandalin Sound'da
Pan flüt üstadı Zamfir, 31 Ağustos 2012 akşamı Bodrum Kalesinde bir konser verecek.
İlhan Erşahin's İstanbul Sessions 31 Ağustos'ta OttoFlamm'da
Dez Andres, Kaan Düzarat 30 Ağustos'ta Otto Flamm'da
Ayşe Gencer-İmer Demirer konseri Eklisia-Gümüşlük'te 24-25 Ağustos
MFÖ konseri 24 Ağustosta Palmarina Yalıkavak Anfitiyatro'da
Club Hotel Zemda'da Bayram Konserleri Grup Gündoğarken ve Birsen Tezer
Ottoflamm'da Nicholas Jaar konseri 20 Ağustosta
Bülent Ortaçgil Konserleri Club Hotel Zemda'da 16-17 Ağustos'ta
Selen Beytekin konseri 10 Ağustos'ta Club Hotel Zemda'da
Ömür Gedik, Bay J ile beraber eğlenceli konserler serisine Mandalin Sound'da devam ediyor. 9 Ağustos
Jehan Barbur Konseri Club Hotel Zemda'da 8 Ağustos'ta
Baroktan Tango'ya İzmir Nefesli Sazlar Beşlisi D-Marin Turgutreis Amfitiyatroda 4 Ağustos Cumartesi 21:30
Zülfü Livaneli Konseri 4 Ağustosta Palmarina'da
Bülent Ortaçgil Konseri Club Hotel Zemda'da 27 Temmuz'da
28 Temmuz'da Datça'da İdil Biret Piyano Resitali
Rus piyanist Lilya Zilberstein konseri 25 Temmuz Çarşamba 21:30'da Gümüşlük Festivali'nde
Birsen Tezer Bu akşam Club Hotel Zemda'da
Jose Feliciano Konseri 21 Temmuz'da Antik Tiyatro'da
Müzik Günleri Club Hotel Zemda'da başlıyor 17-27 Temmuz
Özge Fışkın 17-18 Temmuz Geceleri Mandalin Sound'da
D-Marin Klasik Müzik Festivali'ni Jose Carreras açacak
MFÖ 15 Temmuz'da Ottoflamm'da
Kenan Doğulu 13 Temmuz gecesi BoBeach'te
13 Temmuz'da Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Midtown alışveriş merkezinde
Jehan Barbur 7 Temmuz akşamı Club Hotel Zemda'da
9. Gümüşlük Klasik Müzik Festivali 5 Temmuz'da Başlıyor
05 Temmuz Perşembe akşamı Gülsin Onay ve Bilkent Senfoni Orkestrasını izleyeceğiz!
04 Temmuz Çarşamba gecesi Elif Çağlar, Bodrum Marina Yat Kulübü'nde
Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars 30 Haziran'da Bodrum Pier'de
Birsen Tezer 30 Haziran Gecesi Club Hotel Zemda'da
Defne ޞahin 28 Haziran Gecesi Club Hotel Zemda'da
27 Haziran Çarşamba gecesi ünlü caz füzyon grubu Spyro Gyro Marina Yat Kulübü'nde...
Batu Mutlugil 26 Haziran Gecesi Mandalin Sound'da 26 Haziran Gecesi
20 Haziran'da Brezilyalı grup Azymuth Marina Yacht Club'da
Club Hotel Zemda'da 15 Haziran'dan İtibaren Jazz Geceleri
İstanbul Arabesque Project 13-14 Haziran geceleri Mandalin Sound'da
Yeni Türkü 8-9 Haziran'da Mandalin Sound sahnesinde
05 Haziran'da İsveç Gençlik Korosu Oasis'te konser verecek
Daisy Sisters konseri 30-31 Mayıs'ta Mandalin Sound'da
Moğollar Konseri 25-26 Mayısta Mandalin Sound'da
Suzan Kardeş ve Bekriya Band 11-12 Mayıs geceleri Mandalin Sahnesinde
Leyla Gencer Anısı'na ޞan Konseri 5 Mayıs'ta Marmara Koleji'nde
Marsis 1 ve 2 Mayıs\'ta Mandalin sahnesinde
Soul Stuff Konserleri 27-28 Nisan Mandalin Sound'da
Nis'tanbul Quartet Konseri 20 Nisan'da
05 Nisan'da Gündoğumu ve Günbatımı ޞarkıları Klasik Müzik Konseri Marmara Koleji'nde gerçekleşiyor.
Mandalin'de 23-24 Mart'ta NonStop Konseri
Dünya Prömiyeri 2008 sonlarında gerçekleşen Giuseppe Verdi'nin Otello operası müziği eşliğindeki bale gösterisi, 29 Ağustos'ta Bodrum Kalesinde sahneleniyor.
22 Ağustos: Karya Barok Topluluğundan Stratonikea Antik Tiyatroda Konser
Güvercinlikteki Agora Restaurant'ta Ramazan'da her akşam özel İftar Yemeği ve Kadınlar Matinesi
Barbaros balesi 8. Bale Festivali açılışında sahnelenecek
A Touch of Spice, Bir tutam Baharat isimli film gösterimi Dibeklihan'da
The Last Airbender 3 Boyutlu olarak Cinemarine'de
Hadigari'de Yaz konserleri devam ediyor... 29 Temmuz'da Duman sahne alıyor.
Londra Senfoni Okullar Orkestrası, 29 Temmuz Perşembe akşamı Yarbasan Taş Evlerinde Erenler sofrasinda
Ali Koçak, Rıfat, Saliç, Ahmet Hıdır, Aynur Ekmekçi ve Dilek Uslu'nun resimleriKoçak Sanat Galerisinde
6 Temmuz?da Maffy Falay Quartetle başlayan â??Yemekten Sonra Jazzâ? etkinliği Ortakent?in çizgi üstü restoranı Adasofra?da devam ediyor.
BAYK â?? Allianz Duo Trofenin son ayağı 16-17 Ekim?de gerçekleşecek.
Dibeklihan Kültür Gezileri: Milas Gezisi . 11 Temmuz Pazar.
Karya ޞehirleri Konferansı Dibeklihan 3 Temmuz Saat 21:30
Agora Restoranda Tango ile yaza merhaba partisi
26 Haziran Cumartesi, Hadigari Goldies eğlenceye davet ediyor.
Kario Latino Cuma Gecesi Cafe Cafen'de Saat 21:00-24:00
Karadeniz kökenli Rock grubu Marsis Kulebar'da
Yalın Konseri 21 Mayıs'ta
Yeni Harman Grubu 4-5 Mayıs'ta Kule Rock City'de
Bodrum'daki klasik müzik, rock ve pop konserlerini buradan izleyin
Pillibebek Kule Rock City'de 20-21 Nisan geceleri iki konser veriyor
Nota Bene Piyano-Keman İkilisi 6 Nisan'da Marmara Kolejinde
2 Nisan Eren Levendoğlu solo konseri Marmara Kolejinde
Baba Zula Kule Bar Rock City'de
Yeni Türkü Rock City'de 12-13 Ocak Geceleri iki konser verecek...
Serdar ޞensezgin.. 10 Ekim Cumartesi Cafe Cafen'de
Pinhani 7-8 Ekim geceleri Rock City'de
80'ler Party'si Kule Bar Rock City'de
Kardeş Türküler 4.Eylül'de Gümüşlük Akademisi'nde
22 Ağustos Ezginin Günlüğü Konseri Gümüşlük Akademisi'nde
15 Ağustos: Bulutsuzluk Özlemi Gümüşlük Akademisinde
7 Ağustos Cuma Hadigari'de Duman Konseri
Antik Tiyatro'da Türkcell konserleri başlıyor. İlk Konser Sezen Aksu. Jose Feliciano 'da Bodrum'a geliyor
4 Temmuz: Ebru Yazıcı Band Hamak Hotel İskelesi'nde
where to go in bodrum