'Türk Resim Sanatı'nın 25 Ustası ' Bodrum Nurol Sanat Galerisinde

Bodrum
Bu haber 2013-11-20 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bodrum Nurol Sanat Galerisi Türk Resim Sanatının 25 Ustasının eserlerini, sanatseverlerle buluşturuyor.

22 Kasım -14 Aralık 2013 arasında Bodrum Nurol Sanat Galerisi genç sanatçılara verdiği desteğin yanı sıra, her kuşaktan sanatçının programında yer almasına da özen gösteriyor. Ankara Nurol Sanat Galerisi'nin 2008-2009 sezonundan bu güne gerçekleştirmeye başladığı sergiler ile Türk Resim Sanatı'nın eskimeyen kuşağının örnekleri sanatseverlerle hem Ankara'da, hem de Bodrum'da buluşuyor.

'Ustalar 4' sergisi resim tarihimizin 25 önemli sanatçısının eserlerini bir araya getiriyor. Sergide Pertev Boyar, Eşref Ã?ren, İbrahim Safi, ޞefik Bursalı, Arif Kaptan, Turgut Atalay, İsmail Altınok, Naile Akıncı, Kayıhan Keskinok, Lütfü Günay, ޞeref Bigalı, Adnan Turani, Nuri Abaç, Zeki Kıral, Hüseyin Yüce, Nihat Tandoğan, Hamza İnanç, Necdet Kalay, Fikri Cantürk, Duran Karaca, Mustafa Ayaz, Ayhan Türker, Komet, Yusuf Toprak ve Söbütay Özer'in resimleri yer alıyor.

22 Kasım Cuma günü, saat 18:30'da yapılacak kokteyl ile açılacak olan 'USTALAR 4' sergisi, 14 Aralık tarihine kadar, Pazartesi günleri hariç, her gün 12:00-20:00 saatleri arasında gezilebilir.Nurol Sanat Galerisi Oasis Alışveriş Merkezi Bodrum Bu haber 1689 kez izlenmistir