Güzel Sanatlar Fakültesi
10.Yıl Öğretim Elemanları Sergisi Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde. 8-19 Ocak

Muğla
Bu haber 2014-01-04 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Muğla Sıtkı Koçman Üiveristesi Güzel Sanatlar Fakültesi
10.Yıl Öğretim Elemanları Sergisi Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde.

2004 yılında Resim ve Grafik Bölümleri ile eğitime başlayan Muğla Sıtkı Koçman Üiversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 10. Yılını doldururken Resim, Heykel, Grafik, Sahne Sanatları, Seramik Bölümleri ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Çağın gereklerine uygun ortam ve olanaklar sağlanarak evrensel değerlere sahip, çağdaş sanatçı ve tasarımcı adayları yetiştiriyor. Fakülte bünyesinde yeni sanat dallarının açılması, ülkemizin ve dünya sanatının gelişmesinde olduğu kadar, toplumda sanat bilincinin oluşturulmasında da önemli bir rol oynuyor.

Bodrum Ortakent Yerleşkesi'nde bulunan Muğla Sıtkı Koçman Üiversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 10. yılını 2014 yılı içerisinde birçok panel, çalıştay, sergi gibi etkinliklerle kutlayarak Bodrumlularla paylaşacak. Fakültenin 10. yılı kapsamındaki ilk sergi ise, Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nin desteği ile gerçekleşiyor. Sergide, sanatçı ve tasarımcı kimlikleriyle öne çıkan 18 Öğretim Elemanı resim, heykel, grafik, seramik ve fotoğraf gibi alanlardaki eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunulacaklar. Eserleri yer alan Öğretim Elemanları; Almıla Yıldırım, Ayla Eriş, Barış Yılmaz, Burcu Karabey, Coşkun Türk, Deniz Cemal Koşar, Derviş Ergün, Didar Ezgi Özdağ, Enis Timuçin Tan, Erhun ޞengül, Erol Turgut, Esra Sağlık, Esra Tuncalı, Serdar Milli, Musa Köksal, Neyir Dereoğlu, Orhan Tekin, Sevdiye Kadıoğlu.

Muğla Sıtkı Koçman Üiveristesi Güzel Sanatlar Fakültesi 10.Yıl Öğretim Elemanları Sergisi, 8 Ocak 2014 Çarşamba günü, saat 18:30?da yapılacak kokteyl ile Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde açılacak ve 19 Ocak 2014 tarihine kadar, Pazartesi günleri hariç, her gün 12:00-20:00 saatleri arasında gezilebilecek.

ALIޞVERİŞž KÃ?LTÃ?R VE EĞLENCE MERKEZİ
SHOPPING CULTURE AND ENTERTAINMENT CENTER
www.oasisbodrum.com
Tel:0252 317 0002(2 Hat)
www.oasisbodrum.com


 Bu haber 1829 kez izlenmistir