2 - 7 Haziran'da SunSplash Müzik Festivali Aspat'ta!

Festival
Bu haber 2014-06-01 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Festival anlayışını büyük şehirlerden 'güneş-deniz-müzik' üçgenine taşıyan SunSplash'in yeni adresi belli oldu. Türkiye'nin en huzur veren müzik festivali, 2-7 Haziran'da Bodrum'un palmiyeleriyle ünlü Aspat Koyu'na yerleşiyor.

Tedbil-i Mekan'da Festival Var! SunSplash Artık Bodrum'da!

Bir ucunda Aspat dağlarının, diğer ucundaysa antik kalıntıların yer aldığı ve Ege Denizi'nin yumuşak rüzgarlarının serinlettiği Aspat Koyu, SunSplash 2014'e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

SunSplash 2 ve 7 Haziran tarihleri arasında her yıl olduğu gibi ziyaretçilerine bir kez daha deniz, güneş ve müzik üçgeninin harika müziklerle birleşeceği unutulmaz bir hafta yaşatıyor.

Osunlade, Karizma ve Zara McFarlane Bodrum'da!

Farklı müzik türlerini aynı platform üzerinde buluşturmasıyla ünlü SunSplash'in Aspat Koyu'na demir atacak iki ayrı sahnesinde bu yıl yine çok sayıda yıldız parlıyor.

Türkiye'de ilk kez performans gerçekleştirecek bir çok isimin yanında Türkiye'deki performansı merakla beklenen Karizma da var.

İşte SunSplash programında yer alacak isimlerden bazıları:

MOBO Ödülü adayı, İngiltere'nin Caz Dünyasına Armağanı Zara McFarlane - Afrika kökenli Amerikalı DJ ve yapımcı Osunlade- İngiltere'den son yıllarda çıkan en önemli remix ustalarından Karizma - ve SunSplash festivaliyle özdeşleşen performansıyla Gilles Peterson Ayrıca Phil Asher, Rainer Trueby, Mark de Clive Lowe, Patrick Forge, William Adamson, Alex Attias, Lefto, Manasseh, Oojami, Kew Beadle, The Mighty Zaf, Ruben Estevez (Brukboogiekru), Ahu, Kaan Düzarat, Djsoulprovyder, Cengiz Uluşahin, Ertan Kurt, Yek, MGA ve daha fazlası...

SunSplash'in Yeni Adresi: Aspat Koyu

Bu görkemli özel koy, butik bir festivalin ruhuna uygun olarak doğayla tamamen bütünleşebileceğiniz dinamik bir festival mekânına dönüştürülüyor.

Birinde akustik performansların gerçekleştirileceği iki sahnesi bulunacak olan SunSplash katılımcıları, palmiye ağaçlarının gölgesinde, egzotik bir afmosferde gün boyunca sahil barında yorgunluklarını atarken, atölye çalışmalarının gerçekleştireceği Bizans Hamamı'nda yeni keşiflere yelken açacaklar.

Gün doğumu ve batımında ise herkese açık olan yoga seansları gerçekleştirilecek.

Biletler Biletix'de satışta!

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/81029040/TURKIYE/trhttp://sunsplash-festival.com/
Aspat Beach
Bodrum


www.biletix.com


 Bu haber 1985 kez izlenmistir