Ebruli Sohbetler 24 Mayıs 2014 Ctesi günü saat 14.00'de BODTO'da

Etkinliğe;
Bu haber 2014-05-20 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

"EBRU'Lİ SOHBETLER" BODRUM'DA!

2007 yılından beri kitabı, sergileri ve panelleri ile kültürel politika tartışmalarına yapıcı bir bakış açısı getirebilmeyi ve bizi birbirimize bağlayan asıl bağın insanlığımız olduğunu hatırlatabilmeyi hedefleyen Ebru projesi nin yeni durağı Bodrum.

Hrant'ın Bodrumlu arkadaşları tarafından, 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 14.00'de Bodrum Ticaret Odası toplantı salonunda "Ebru'li Sohbetler" konulu sohbet, fotoğraf gösterisi ve imza günü düzenleniyor.

"Türkiye'de Kültürel Çeşitliliği Düşünmek" konulu etkinliğe; Attila Durak Fotoğrafçı-Yazar, Ayşe Gül Altınay Antropolog-Yazar, Fethiye Çetin Avukat-Yazar, Nebahat Akkoç Kamer kurucularından-Yazar, Takuhi Tovmasyan Yazar ve Akif Kurtuluş ޞair-Yazar katılacak.

'Ebru' projesi, alt başlığı "Kültürel Çeşitlilik Ã?zerine Yansımalar"dan da anlaşılacağı gibi Türkiye'nin kültürel çeşitliliğini göstermek üzerine Anadolu'da çekilen fotoğraf ve öykülerden oluşuyor.

Fotoğraf sanatçısı Attila Durak'ın yedi yıl süresince Türkiye'yi adım adım dolaşıp çektiği 20 bin kare arasından seçilen 300 fotoğrafı 24 yazar ve düşünürün yazıları eşliğinde bir kitaba dönüştürülmüştü. Projenin diğer bir ayağını da sohbet ve sergiler oluşturuyor.

Etkinlik Bodrum Belediyesi, Aras, İletişim, Ayizi, Sel Yayıncılık ve VeriLine Teknoloji'nin katkılarıyla gerçekleşecek.



Bodrum Ticaret Odası - BODTO

24 Mayıs 2014 Ctesi günü saat 14.00'de



 Bu haber 1089 kez izlenmistir