Ayana Sahne'de her cuma gecesi Grup Albatros sahnede!

Ayana
Bu haber 2014-08-28 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Tatil dinlenmek kadar eğlenmektir de. Grup Albatros her çarşamba gecesi saat 23:30'dan itibaren 02:30'a kadar Ayana Sahne'de!

Ayana Sahne, bu yıl deniz kıyısında yeni club anlayışıyla bir açık hava sahnesi kurarak müdavimlerine sürpriz yaptı! ޞimdi Ayana'da geceler daha müzikli ve hareketli!

Ayana Sahne haftanın her günü, yaz boyunca, hız kesmeden Türkiye'nin dört bir yanından müzikseverleri ağırlayacak!

Her pazartesi ve salı: Can ve Serkan
Her çarşamba: 45'likler gecesi
Her perşembe: Serap Akdeniz
Her cuma: Albatros
Her cumartesi: Zeynep Casalini
sahnede olacak!

Ayana Restaurant'ın açık hava ortamında, dalgaların huzur veren sesini dinleyerek yemeğinizi yiyebilir, Ege Denizi'nin Turkuaz renginin ve müziğin ritminin tadına varabilirsiniz.


Grup Albatros hakkında...

1994 Yılında kurulmuş olan Orkestra Albatros müzikal yaşamının dokuz yılını Tarihi Asansör restoranında çeşitli ülkelerden gelen konuklara mozaik bir müzik formuyla eserler sunarak müzikal yaşamlarını 1824 Restoran, Ticaret Odası Lokali, Turkuaz, Atlı Spor Kulübü, Bordo, Altın Yunus, Hilton gibi mekanlarda sahne alarak sürdürmüşlerdir.

Müziği sanattan öte bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve yaşamlarına yayan Orkestra Albatros, müzikal yolculuklarının çeşitli evrelerinde repertuarlarını dünya müzikleri ile Türk müziği motifleri eşliğinde sentezleyerek ve yorum katarak bu yolculuklarını sürdürmektedirler.

Cumhuriyet baloları, Mülkiyeliler Birliği geceleri, dernek ve kulüp yemekleri, kongre geceleri, yeni yıl konserleri ve festivalleri, evlilik törenleri, Askeri balolar gibi özel resepsiyon ve gecelerde Altılı, Sekizli, Onbirli ve Yirmili yaylı ve nefesli enstrüman grupları eşliğinde Çeşme Shareton, Pine Bay, Sirene, Fantasia, Süzer, Ege Üiversitesi, Akm, İzmir Enternasyonel Fuarı, Balçova Tenis Klüpleri, Termal Otel gibi çeşitli mekanlarda sanatlarını icra etmişlerdir ve etmektedirler.Ayana Sahne

Müskebi Cad. Yahşi Yalı
48420 Ortakent - Bodrum

Rezervasyon Tel: 0532 666 9277


www.ayanabodrum.com


 Bu haber 2453 kez izlenmistir