Kardeş Türküler Konseri 17 Ağustos'ta Bodrum Kalesi'nde

Müzikte
Bu haber 2014-08-14 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.Müzikte 20. yılını kutlayan Kardeş Türküler, Bodrum Kalesi Konserleri kapsamında 17 Ağustos'ta Bodrum Kalesi'nde sahne alıyor. Kardeş Türküler Anadolu, Mezopotamya, Balkanlar, Kafkasların en güzel şarkılarını yorumlayarak barış içinde birarada yaşama kültürüne katkıda bulunan bir müzik topluluğu... !

Türkiye'nin öncü müzik yayın grubu Kral, 20. yılını kutlama etkinlikleri çerçevesinde, Bodrum Kalesi konser alanında yerli ve yabancı seçkin sanatçı ve grupların katılımıyla konserler düzenliyor.

Saint Jean Şövalyeleri tarafından 1406-1523 yılları arasında inşa edilen, Bodrum Kalesi içinde yer alan ve günümüzde konser alanı olarak kullanılan kuzey hendeğini, 12 ay kültürel ve sanatsal etkinliklerin gerçekleştirilebileceği bir etkinlik alanı haline getirilmesi için başlatılan restorasyon çalışmaları, Doğuş Holding'in katkılarıyla tamamlandı.

Yenilenen Bodrum Kalesi konser alanı, Kral Grubu 20. Yıl Kutlamaları için, 13-25 Ağustos tarihleri arasında yerli ve yabancı sanatçılarla hazrırlanan konserlere ev sahipliği yapacak.


Bilet Fiyatları
1. Kategori - 66.50 TL
2. Kategori - 55.50 TL
3. Kategori - 45.00 TLBodrum Kalesi

Bodrum


www.biletix.com/etkinlik/RKR05/IZMIR/en


 Bu haber 1340 kez izlenmistir