Bodrum Cup İlhan Şeşen Konseri 21 Ekim Gümbet Bodrum Cup Yüzen Şehir

20-25
"Bodrum Cup City", Gümbet'te yaklaşık 150 yatın yan yana bağlanarak 2000'e yakın nüfuslu bir deniz kenti >
Bu haber 2014-10-18 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

26. Bodrum Cup'ta Denizin ortasına yüzen şehir kuruluyor
20-25 Ekim Bodrum Cup Yat Yarışları

"Bodrum Cup City", Gümbet'te yaklaşık 150 yatın yan yana bağlanarak 2000'e yakın nüfuslu bir deniz kenti oluşturuluyor. Toplam alanı 1200 metrekareyi aşan yüzen şehirde İlhan Şeşen konser verecek. Bodrum ve yöresine özgü kıyafetler, ayakkabı ve sandaletler, süngerler, takılar, yiyecekler ve daha birçok lokal değerler sergilenecek.

Era Bodrum Yelken Kulübü'nce 1989'dan bu yana düzenlenen The Bodrum Cup tüm dünyada yolcuların da yarışlarda hazır bulunduğu Akdeniz'in en büyük sportif deniz festivali. Bodrum Cup'ın 26. yılında yarışcılar 20-25 Ekim tarihleri arasında Bodrum yarımadası ve komşu Yunan Adalarına yelken açacak. Toplam 82 deniz mili uzunluğunda beş etapta tamamlanacak yarışlarda ilk gün rota Bodrum'dan başlayıp, yine Bodrum da bitecek. Sırasıyla Kalimnos, Leros, ve Yalıkavak Palmarina rotalarında sürecek 26. Bodrum Cup Yalıkavak-Bodrum etabı ile son bulacak.

Palmarina Bodrum ana sponsorluğunda, Çağdaş Holding, Bodrum Cruise Port, Denizbank ve Bodrum'daki kurum ve kuruluşlarının destekleri ile yapılacak Bodrum Cup Yat yarışları 26. yılında Gümbet'te deniz üzerine kurulan "Bodrum Cup City" adlı yüzer şehirde üslenecek. "Bodrum Cup City"de yaklaşık 150 yatın yan yana bağlanarak 2000e yakın nüfuslu bir deniz kenti oluşturması bekleniyor.

Toplam alanı 1200 metrekareyi aşan Bodrum Cup City'de oluşturulan meydan 500 metrekare genişliğinde. Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Yetkililerince verilen bilgiye göre bu meydanda . başta bir İlhan Şeşen konseri olmak üzere bir çok eğlence, ödül töreni ve etkinlik programı düzenlenecek. Bodrum Cup City'de ayrıca artık pazar ve çarsılarda pek rastlanmayan özlediğimiz değerleri ile Bodrum ve yöresine özgü kıyafetler, ayakkabı ve sandaletler, süngerler, takılar, yiyecekler ve daha birçok lokal değerleri sergilenecek.
www.bodrumcup.com


 Bu haber 1290 kez izlenmistir