Türkiye ATV Şampiyonası'nın son ayağı 14-15 Kasım'da Bodrum'da

Türkiye
Bu haber 2015-11-14 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

İzmir, İstanbul ve Bursa'nın ardından Türkiye ATV Şampiyonası'nın son ayağı 14-15 Kasım tarihlerinde Muğla ilinin Bodrum ilçesinde düzenlenecek. Bu sezon ilk kez Türkiye Şampiyonası olarak düzenlenen ATV sınıfında sezonun final heyecanı, Kızılağaç Köyü Bodrum Arena Motosiklet Parkuru'nda yapılacak. Muğla Valiliği, Bodrum Belediyesi, Can-am, Emrağ İnşaat, Depar Motor katkılarıyla gerçekleştirilecek şampiyonanın son ayağı atv tutkunlarını Bodrum'da buluşturacak.

Bodrum'da yapılacak yarış, "Spor, Turizmin Geleceğidir" "Bodrum Turizm'dir" sloganıyla düzenlenecek. Eşine az rastlanır doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan Bodrum ekstrem sporlarda da öne çıkacak. Türkiye Enduro ve Sujeti yarışlarının ardından Türkiye ATV Şampiyonası?na evsahipliği yapacak Bodrum, uluslararası organizasyonları yapmak için bir adım daha atmış olacak.

Final yarışı 14 Kasım Cumartesi Bodrum Belediye Meydanında yapılacak magazin startıyla başlayacak. Sporcular daha sonra şampiyonanın sıralama antrenmanları için aynı gün Bodrum Arena Motosiklet Parkuru'nda ter dökecek. 15 Kasım Pazar günü Kızılağaç'ta ekstrem test ve orman etapları geçilecek. Dördüncü ayak yarışı S1 (649 cc), S2 (650cc üstü) ve S4 (UTV) kategorilerinde yapılacak.

 Bu haber 869 kez izlenmistir