We Jazz Bodrum, Sebastian Burneci Quartet Tekne Konseri, 25 Ağustos

We
Bu haber 2017-08-19 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

25 Ağustos akşamında güneş Sebastian Burneci'nin trompetiyle batacak! Bu keyifli Bodrum akşamındaki etkinlikte tekne seyir halindeyken Romanyalı trompetçi Sebastian Burneci quarteti ile birlikte yer alacak. National Music Olimpics birincilik ödülü bulunan usta trompetçi, özgün Pink Floyd yorumlarından caz standardlarına varan zengin repertuarıyla dinleyenlere denizin ortasında eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Davulda Marius Ciupitu, trombon ve piyanoda Florian Radu ve bassta Razvan Cojanu yer alacak. Konseptiyle fark yaratan bu konser, Bodrum'un en sevilen etkinliklerinden biri olmaya aday!

25 Ağustos Cuma gününden itibaren her cuma saat 17.30'da Bodrum Limanı'ndan hareket edecek olan Şakir Başaran teknesinde muhteşem Akvaryum Koyu'nda denize girebilir, arkadaşlarınız ve yeni arkadaşlarınızla sohbet ederken gün batımını izleyebilirsiniz.

Hindi Zahra ve Karsu konserleriyle harika bir başlangıç yapan Bodrumluların yeni caz festivali We Jazz Bodrum'un teknede gerçekleşecek olan bu etkinliği Romen Kültür Ateşeliği, Karnaval Media Group ve Pegasus Havayolları tarafından destekleniyor.

Bilet fiyatı 110 TL. Biletix'den alabilirsiniz.

 Bu haber 254 kez izlenmistir