11 Eylül'de Bodrum Caz Festivali'nde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Caz Orkestrası Club Catamaran'da

Konuk
Bu haber 2017-09-07 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası

Konuk Solist: Ömür Göksel

Yer: Club Catamaran

Tarih ve Saat: 11 Eylül PazartesiÜlkemizdeki sayılı Büyük Caz Orkestralarından biri olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası Bodrum Caz Festivali’nde büyüleyici bir akşama hazırlanıyor.

11 Eylül’de Club Catamaran’da sahne alarak Ömür Göksel ile birlikte seslendirecekleri caz standartları ile güneşi denizde cazla batıracaklar. Katkılarından ötürü Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na ve Club Catamaran’a teşekkür ederiz.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası Deniz Kuvvetleri Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası 2008 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargâhında kurulmuştur.

Deniz Kuvvetleri Yıldızlar Orkestrası, caz müziği alanında belirli ihtisaslara sahip olan Bando Astsubayları tarafından oluşturulmuştur. Orkestra, caz müzik repertuvarını ve Geleneksel Türk Müziği eserlerini özel düzenlemeler ile başarılı bir biçimde icra etmektedir.

Deniz Kuvvetleri Yıldızlar Orkestrası; Mersin Uluslararası Müzik Festivali ile Marmaris Denizcilik ve Müzik Festivali başta olmak üzere, Mısır, Tunus, İspanya, İtalya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Hırvatistan gibi ülkelerde konser ve etkinlikler gerçekleştirmiştir.

Biletler Biletix'den temin edilebilir.

 Bu haber 193 kez izlenmistir