Ayahuasca Yolculuğu, Kübra Saatçioğlu - Kitap Söyleşisi ve İmza Günü, 07 Şubat Çarşamba Bodrum Zai'de

Kübra
Bu haber 2018-01-29 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Kübra Saatçıoğlu "Ayahuasca yolculuğu" ile 07 Şubat Çarşamba günü 18.30'da Bodrum Zai'de.

Zai Bodrum'un eşsiz yeşili ve kitap kokan huzurlu atmosferinde, gelen istek üzerine bu sefer de bir akşam söyleşisi yapacağız. Ayahuasca Yolculuğu kitabı üzerinden Ayahuasca, seremoniler, Amazon ve Şamanizm üstüne biraz söyleşeceğiz.

Naviga Yayınları tarafından yayınlanan yazar Kübra Saatçıoğlu'nun "Ayahuasca Yolculuğu" adlı kitabı hakkında;

Her kitap bir yolculuktur. Naviga Yayınları'nın Popüler Serisi'nin en yeni üyesi de hem Amazonlara hem de yazarın iç dünyasına yaptığı yolculuğu anlatıyor.

Ayahuasca Yolculuğu'nu bir solukta okurken Kübra Saatçıoğlu'nun Şamanizmin ana taşları üzerinden gerçek ve aynı zamanda bir o kadar gerçeküstü dünyasına girecek, kendinizi yepyeni bir yolculuğun ilk adımlarını atarken bulacaksınız.


Zai hakkında...

"Binlerce yıllık medeniyetin kalbinde... Doğanın ve tarihin buluştuğu topraklarda... Zeytin ağacının zamana direnen belleğinde..."

Yeni Nesil Kütüphane

"Bodrum'da zeytin ağaçları altında, huzurlu bir bahçede, kültür, sanat, tasarım ve bilginin kaynağı olmayı amaçlayan bir masal bahçesini 'Zai' ismiyle hayata geçiriyoruz."

Bodrum Zai Nedir?

Zai kültür, sanat, tasarım ve bilginin kaynağı olmayı amaçlayan bir 'Yeni Nesil Kütüphane'.

"Amacımız, kitap okumayı yeniden gündeme getirerek ziyaretçilerimize Bodrum'da yeni bir ortam sunmak, güzel bir kitap, iyi bir kahve, serin bir ağaç gölgesi ya da sanat eserleriyle çevrili sakin bir mekânda dostlarınızla, keyifli vakit geçirebilmeniz için samimi bir ortam yaratmak."

Zai'de, Sevdiğiniz yazarlarla söyleşilere katılabileceğiniz gibi dilerseniz onlarla yemek yiyip sohbet etmek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

"Zai'de Kütüphanenin yanı sıra, konforlu bir cep sinemasını da hayata geçiriyoruz. Yeni akım filmlerin izleneceği salon aynı zamanda sanatsal sohbetler, film okuma atölyeleri ve konferanslar için de ideal bir mekân."

"Farklı konularda atölyeler de Zai'nin öncelikleri arasında; gerek güncel, gerek geleneksel konularda uzmanların yöneteceği bu atölyelere katılanlar kendileriyle ilgili farklı yetenekler keşfedecekler."

Zai Felsefesi: Oku, Dinle, İzle

"Okumak için, dinlemek için, izlemek için en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.

Sunumumuzu da konforlu, huzurlu, lezzetli, doğal ve estetik değerleri detaylarıyla düşünülmüş bir masal bahçesinde yapıyoruz."

Detaylı bilgi için:
0538 405 43 47Zai Bodrum

Konacık Mah.
Halide Edip Adıvar Cad.
No: 7
Bodrum

Telefon: (0252) 319 18 88


www.zaibodrum.com


 Bu haber 134 kez izlenmistir