D-Marin Yacht Club - Nereye Gidilir - Bodrum'da Nereye Gidilir 2018

D-Marin Yacht Club

Bu haber 2013-08-21 08:41:24 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

single post img

 Bodrum’un kendine özgü doğasında ve Turgutreis’in masmavi denizinin kıyısında konuşlandırılan Yacht Club, geniş konsepti ve 733 metrekarelik alanı ile misafirlerine ve marina dışından gelen tüm konuklarına D-MARIN kalitesini sunmaya devam ediyor.


Antik çağlardan gelen ve günümüzde Dünya Mutfağı’nda ayrı bir yeri olan Ege Mutfağı’nın yemeklerini, en lezzetli mezeleri ve zeytin yağlıları bulabileceğiniz ayrıca Egeli balıkçıların oltalarından gelen günlük taze balıkların yetenekli aşçıların elinden çıkıp masanıza sunulduğu ve Avrupa, Uzak Doğu Mutfağından seçmeler bulabileceğiniz yemekler ile sizlere en lezzetli tatları bu eşsiz manzara ve doğa eşliğinde sunmaktalar... Bunun yanı sıra  Restoranda yerli ve yabancı kaliteli şarap çeşitlerini ve her türlü alkollü ve alkolsüz içeceği bulabilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfaklarına ait tüm yemekler : Posaidon Restoran’da usta aşçıların hünerli elleri ve güler yüzlü hizmeti birinci sınıf lezzetler yaratıyor. Eşsiz Türk yemeklerinin ve dünyanın her köşesinden farklı lezzetlerin sunulduğu Restoran’ı ve Bar’ı ile tüm sofralar sizleri bekliyor.
 Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No 26 Turgutreis Bodrum

Tel : +90 252 382 92 00

 Bu haber 2805 kez izlenmistir