Pitahaya Home Restaurant - Nereye Gidilir - Bodrum'da Nereye Gidilir 2018

Pitahaya Home Restaurant

Bu haber 2014-09-04 16:01:08 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

single post img

Pitahaya Home konuklarının sadece doğanın, doğallığın tadını değil ağızlarının tadını da yakalamalarını sağlamak amacıyla bünyesinde 2 adet restoranla hizmet veriyor.

Pitahaya Home; İtalyan ve Dünya mutfaklarından lezzetler sunan a la carte mönüsü ile akşamları "Food& Wine Restaurant", gün içinde ise havuz başı "Snack Restaurant-Bar" konseptleriyle konuklarına farklı deneyimler yaşatıyor.

Toplamda 150 kişi oturma kapasitesi olan restoranlar yaz-kış açık olup, rezervasyon dahilinde misafir kabul etmekte.

Pitahaya Home'da gün; havuz başında çardak altında organik bahçemizden toplanan sebze-meyvelerle, taş fırınımızdan çıkan pidelerle, ev yapımı reçellerimiz ve daha fazlasıyla donatılmış serpme kahvaltısıyla başlar.

Sıcak ve oksijen bolluğu hızlıca etkileşime geçer ve refreshing kokteyller ile birlikte, yaz mevsimine uygun düzenlenmiş olan snack restoran-bar mönümüz sizlere yetiştirilir.

Dinlenilmiş günün yorgunluğu ise akşam a la carte restoranımızda seçeceğiniz, seçmekte zorlanacağınız lezzetler ve özel olarak elenmiş, butik, ödüllü, mönümüze entegre edilmiş olan şaraplarla çıkartılır.Pitahaya Home Restaurant

Kaleyıkığı Mahallesi
Bülent Ecevit Caddesi
No:138
Eski Gölköy - BODRUM

Telefon: +90 252 387 74 44

 Bu haber 1965 kez izlenmistir