Gizli Bahçe Restaurant

single post img

Gizli Bahçe Restaurant

Büyük olasılıkla daha önce görmemişsinizdir ya da gözünüzden kaçmıştır. Adı üstünde 'Gizli Bahçe' Ortakent - Yalıkavak yolu üzerinde, zeytin ağaçları ile süslenmiş bin bir renkli doğanın tam göbeğinde gizli bir bahçe. Vadi manzarası ve esintisi altında çok geniş bir arazi içinde çim alan üzerine oturmuş, küçük bir çocuk parkı ve serin kış günleri için kapalı alanı da bulunan şirin bir et-mangal ve kahvaltı restoranı.

'Gizli' diyoruz ama müdavimleri şimdiden oluşmuş, örneğin hafta sonu gittiğimizde neredeyse yer bulamayacaktık. Hafta sonları ve gündüzleri özellikle çocuklu ailelerin rağbet gösterdiği mekanda birbirinden renkli doğum günü partileri, gurup yemek toplantıları veya kutlama organizasyonları da gerçekleşiyor. Çok geniş alanı ve sahnesi müzikli çalgılı 600 kişiye kadar düğün, nişan ve kokteyller için oldukça müsait..

Neler var: Masanızın yanına getirilen mangallar ile etinizi isterseniz kendiniz de pişirebiliyorsunuz. Izgara Et dışında taş fırında Pide ve Lahmacun, hafta sonları özellikle Serpme Kahvaltısı, Hafta içinde ise öğlen saatleri günlük Ev yemeği servisi yapılıyor.

Özellikle hafta somu kahvaltıları şimdiden ünlenmiş. Menüye yeni eklenen Tandır ve Saç Kavurma 'Gizli Bahçe'nin spesiyalleri. Soğuk kış gecelerinde Şömineli ve sobalı sıcak kapalı alanları kimi zaman Jazz Müziği kimi zamanda Alaturka Canlı müzik eşliğinde mezeli ve içkili keyifli akşamlar geçirebilirsiniz.

Birkaç hatırlatma:

Wireless hizmeti mevcut. Sosyal medyanızdan kopmadan gününüzün büyük bir bölümünü rahatlıkla geçirebilirsiniz Gizli Bahçe'de.

Çiftlik hayvanlarının da 10 dönümlük arazisi içerisinde mevcut olduğu alanda mevsimlik birçok sebze de yetiştiriliyor. Doğal süt ürünleri de aynı yerden temin edilebilir.

Gizli Bahçe hem yakınlığıyla, hem de güzel atmosferiyle yeni bir seçenek. Mutlaka deneyin...


 Bu haber 589 kez izlenmistir

70