Bodrumlife Nereye Gidilir
bodrum otelleri    bodrum sualtı arkeoloji müzesi    bodrumlife dergisi online  bodrumlife english    where to go in bodrum    ana sayfa 
  
Restoranlar
Bodrum Otelleri
Sinemalar Filmler
Festivaller
Hangi Sergileri Gezmeli
Nerede Alışveriş Yapılır
Konserler
Cafeler
Gece Kulüpleri, Barlar
Etkinlikler
Neler Dinlenir
Nerede Denize Girilir
Mavi Yolculuk
Tekne Kiralayın
Ne Okumalı

Bodrum
Gümbet
Bitez
Ortakent
Yalıkavak
Torba
Mumcular
Konacık
 

Bodrumdan Seçkin Restoranlar
Haftanın Filmleri

flag Click here for English

Torba: Bodrum'un yeşillikler içindeki sakin mahallesi

torba

Torba, ormanlık bir bölgede olduğu için mavi ve yeşil renklerinin verdiği huzur ve sükuneti yaşatan seçkin bir yer..

Torba'ya Bodrum'un en güzel mahallesi denilebilir

Bodrum belediyesinin bir mahallesi olarak görülmesine rağmen Torba, merkezden uzaklığıyla, sakinliğiyle; apayrı, kendine özgü, sevimli bir beldedir.

2500 yaşındaki Leleg kalıntıları, koyun doğu tarafında boy gösteren Bizans manastırı Torba’nın tarihteki yerini simgeler.

Günümüzde Torba daha çok plajları, restoranları ve çevresinde yer alan Rixos, Blue Dreams, Samara,  Club Milta Bodrum, Ora ve Onura gibi otelleriyle turistik bir işlev görmekte.

Bodrum’a 10 dakika mesafedeki Torba’ya sürekli minübüs seferleri bulunmaktadır.

torba torba
Torba Sanatevi, yıllardır yalnızca tatilcilerin değil, sanatçıların da uğrak yeri. Torbahan Otel'in bünyesindeki Kala Restaurant ve beach bu yıl yeni iskelesiyle çok daha rahat ve güzel..

 Yıllardır Torba’da faaliyet gösteren Torba Sanatevi ve bu yıl yenilerek hizmete giren Kala Restaurant & Beach denize girmek, akşam yemeği yemek ve hatta gece geç saatlerde güzel müzikler dinleyerek barda vakit geçirmek için güzel alternatifler.

torba

torba
Torba'dan genel görüntüler

 

Bodrum'dan seçkin Oteller
Bodrum'da Festivaller
Bodrum bir Festivaller cennetidir... Ciddi dört başı mamur klasik müzik festivalleri, bale festivalleri gerçekleşir her yıl... Sinema günleri, irili ufaklı Jazz, Pop festivalleri ve Karnaval etkinlikleri yanında Deniz festivali Bodrum'un varolan ışıltısına
ayrı bir hava katar... Festivallerle ilgili haberlerimizi ve etkinlikleri yukarıdaki banner'a tıklayarak izleyebilirsiniz...
Bodrumlife Dergisi

Bodrumlife dergisi Bodrum'un kent yaşamının yansımasıdır. 3 ayda bir çıkan Bodrumlife'ı incelemek isterseniz   www.bodrumlife.com.tr adresinde en son sayı hariç tüm sayıları online olarak okuyabilirsiniz.

 
 

We are celebrating 15th Years in Internet Bodrum Museum of Underwater Archaeology    Bodrum Hotels  Where To go in Bodrum  Bodrumlife Türkçe
www.bodrumlife.com copyright 1997-2012 © All rights reserved.
English text by
Bodrumlife Publications
All digital materials and texts are copyrighted by the authors and the photographers.
Bodrumlife is Trademark of Bodrumlife Publications ®
where to go in bodrum